Referencje

Grupa profesjonalistów działająca w branży finansowej. Z łatwością odnajdują się w zagadnieniach dotyczących kredytów hipotecznych czy gotówkowych. Pomagają w realizacji planów inwestycyjnych wraz z całą obsługą potransakcyjną. Ich dewizą jest realizowanie wszystkich planów Klientów w jednym miejscu, mając na uwadze ich czas i pieniądze.

Agencja marketingowa od 8 lat działająca na poznańskim rynku. Z powodzeniem doradza i obsługuje dopiero co powstałe firmy jak również gigantów w swojej branży.

Grupa Kapitałowa Blitz Profit działa na polskim rynku windykacji od lat. Dzięki doświadczeniu oraz przejrzystej procedurze działania skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów w zakresie windykacji należności – zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Kancelaria Notarialna, której zespół w swoich działaniach kieruje się zawsze wartościami takimi jak: bezstronność, bezpieczeństwo, zasada legalizmu w działaniu oraz pełna dyskrecja. Działają w sposób profesjonalny, precyzyjny oraz rzetelny, dbając o to aby przygotowywane dokumenty były zrozumiałe i przejrzyste.

IDEA Konsulting specjalizuje się w doradztwie z zakresu pozyskiwania środków finansowych, w tym ze środków Unii Europejskiej, a także doradztwie finansowym i gospodarczym. Nasz zespół tworzą profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w instytucjach zajmujących się wdrażaniem programów unijnych, firmach doradczych, bankach, a przede wszystkim przy realizacji wielu projektów inwestycyjnych.

Wykorzystujemy ciasteczka aby zapewnić najwyższą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując zgadzasz się na ich wykorzystanie. Rozumiem