Referencje

Misją firmy jest transgraniczne doradztwo prawne obejmujące ochronę działalności gospodarczej oraz wsparcie w rozwoju przedsiębiorstw na terenie Unii Europejskiej. Konsento to zespół profesjonalistów, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Konsento zapewnia wsparcie oraz poczucie bezpieczeństwa zarówno startupom jak i doświadczonym na rynku przedsiębiorcom bez względu na ich lokalizację.

Usługa wirtualnej asystentki dla przedsiębiorców oraz młodych i doświadczonych managerów czy profesjonalistów pracujących na własny rachunek.

Biuro coworkingowe kierujące się ideą wspólnego tworzenia i wyróżniające się mobilizującą atmosferą, stworzone i kreowane przez najważniejszy element – niezwykłych ludzi. Biuro56 zapewnia niezależne miejsca do pracy w przyjaznej, kreatywnej przestrzeni, wirtualny adres firmy, możliwość poznania oryginalnych ludzi i zdobycia wartościowych kontaktów czy wzięcia udziału w inspirujących szkoleniach.

Grupa profesjonalistów działająca w branży finansowej. Z łatwością odnajdują się w zagadnieniach dotyczących kredytów hipotecznych czy gotówkowych. Pomagają w realizacji planów inwestycyjnych wraz z całą obsługą potransakcyjną. Ich dewizą jest realizowanie wszystkich planów Klientów w jednym miejscu, mając na uwadze ich czas i pieniądze.

Agencja marketingowa od 8 lat działająca na poznańskim rynku. Z powodzeniem doradza i obsługuje dopiero co powstałe firmy jak również gigantów w swojej branży.

Grupa Kapitałowa Blitz Profit działa na polskim rynku windykacji od lat. Dzięki doświadczeniu oraz przejrzystej procedurze działania skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe naszych Klientów w zakresie windykacji należności – zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Kancelaria Notarialna, której zespół w swoich działaniach kieruje się zawsze wartościami takimi jak: bezstronność, bezpieczeństwo, zasada legalizmu w działaniu oraz pełna dyskrecja. Działają w sposób profesjonalny, precyzyjny oraz rzetelny, dbając o to aby przygotowywane dokumenty były zrozumiałe i przejrzyste.

IDEA Konsulting specjalizuje się w doradztwie z zakresu pozyskiwania środków finansowych, w tym ze środków Unii Europejskiej, a także doradztwie finansowym i gospodarczym. Nasz zespół tworzą profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w instytucjach zajmujących się wdrażaniem programów unijnych, firmach doradczych, bankach, a przede wszystkim przy realizacji wielu projektów inwestycyjnych.

Wytrwałość, pracowitość oraz wielkie pokłady pozytywnej energii pozwalają wzmacniać pozycje zawodową klientów i wspierać ich w procesie przemiany. Zespół Innersource dodaje energii, wspiera liderów, buduje biznes, ponieważ każdy człowiek, zespół i organizacja ma swoje wewnętrzne źródło - ogromne możliwości i potencjał do rozwoju. Trening personalny, doskonalenie umiejętności, poszerzanie wiedzy czy doradztwo w zakresie dalszej ścieżki rozwoju osobistego i firmy, to tylko niektóre działania oferowane przez Innersource.