O nas

Onesta to Biuro Rachunkowe, które od 2013 roku działa na rynku poznańskim, stale poszerzając grono zadowolonych Klientów. Stawiając na rozwój i profesjonalizm, cały czas się rozwijamy, kompleksowo obsługującą Klientów w zakresie usług księgowych i finansowych. Kadra firmy posiadająca odpowiednie kompetencje z powodzeniem obsługuje małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również klientów indywidualnych, doskonale rozumiejąc ich potrzeby i dając gwarancję usług na najwyższym poziomie.
Właściciel biura rachunkowego Onesta posiada certyfikat księgowy wydawany przez Ministerstwo Finansów (nr 62957/2013).  Regularnie uczestniczymy w różnych szkoleniach, żeby być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami. Posiadamy także ubezpieczenie OC, które gwarantuje zwrot kosztów w przypadku popełnienia przez nas błędu. Dotychczas nie zdarzyło nam się skorzystać z tej polisy i dokładamy wszystkich starań, aby tak pozostało. Pracujemy na programach firmy InsERT.

Od 2018 roku współpracujemy z mBankiem – jednym z największych i najbardziej innowacyjnych polskich banków, obsługujemy Klientów tego Banku w zakresie mKsięgowości. Biuro Rachunkowe należy do Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych.