5 wskazówek dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe

10 czerwca 2016

Profesjonalizm

Godne zaufania biuro rachunkowe to jeden z najważniejszych elementów składających się na sukces firmy. Nasz profesjonalny zespół dokładnie słucha potrzeb swoich klientów oraz dba o ich sprawy finansowe. Nasze nowoczesne biuro księgowe pozwala na dostarczanie dokumentów drogą elektroniczną, prowadzi archiwum online, dba o bezpieczeństwo danych i umożliwia dostęp do informacji z każdego miejsca i o każdym czasie. Doskonale wiemy, że najlepsze są skuteczne i proste rozwiązania.

Innowacyjność

Wyrzuć ze swojej głowy wszystkie pejoratywne skojarzenia związane z pojęciem księgowości, a więc: sterty dokumentów, olbrzymi kalkulator, niezliczoną ilość kwitków. Okazuje się, że współcześnie operacje, takie jak złożenie deklaracji ZUS, US, korespondencje z organami państwowymi czy też proste fakturowanie wykonuje się za pomocą komputera. Elektroniczny obieg dokumentów i archiwizacji faktur to przede wszystkim szybsze procesowanie dokumentów oraz dostęp do nich z każdego miejsca i o każdej porze (bez konieczności nawiązywania kontaktu bezpośredniego z biurem rachunkowym). Nowoczesne biuro rachunkowe Onesta działa szybko, w zgodzie z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jesteśmy otwarci na różne trendy pojawiające się na rynku, dzięki czemu wciąż rozszerzamy naszą ofertę. Proponujemy całą gamę usług opartych o najnowsze technologie.

Terminowość

Sprawnie działające biuro rachunkowe to na pewno marzenie wielu przedsiębiorców. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że terminowość, dokładność w rozliczaniu podatków, a także obowiązki związane z bieżącą obsługą zatrudnionych osób są bardzo ważne. To właśnie dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów, biuro rachunkowe może dynamicznie i szybko reagować na potrzeby swoich klientów. Nasze biuro księgowe może również w bardzo krótkim czasie przygotować dla swojego klienta dowolnego rodzaju raport czy zestawienie. Dzięki temu współpraca z nami jest zawsze owocna i w znacznej mierze ułatwia prowadzenie biznesu.

Partnerstwo

Gwarantujemy perfekcję i rzetelność na każdym etapie współpracy. Firma Onesta  służy poradą w dokonaniu najkorzystniejszego dla Was rozwiązania. To właśnie Ty i Twoje indywidualne potrzeby są dla nas najważniejsze. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego już na początku współpracy przydzielamy konkretną osobę do kontrahenta. Ten aspekt jest szczególnie doceniany zwłaszcza w przypadku bardziej skomplikowanych operacji. Realizujemy wszystkie zadania, które nam powierzyłeś, ale także z własnej inicjatywy szukamy sposobów, aby Twoja działalność funkcjonowała sprawniej, lepiej i efektywniej. Zawsze staramy się być zaufanym partnerem biznesowym i doradcą w kwestii finansów.

Kompleksowość

Biuro rachunkowe Onesta oferuje szeroki wachlarz usług związanych z księgowością. Tak naprawdę już w chwili podjęcia decyzji o założeniu firmy należy pomyśleć o kwestiach formalnych wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi doświadczeni księgowi znają się na zakładaniu spółek, dzięki czemu pomogą odnaleźć się laikowi w gąszczu przepisów. Oferujemy również usługi związane z bieżącą obsługą firmy, czyli wystawianie faktur, rozliczanie kosztorysów działalności, składanie deklaracji podatkowych i wiele innych.

Ponadto nasi profesjonalni doradcy pomogą Wam podczas prac związanych m.in. z pozyskiwaniem, funduszy unijnych lub rządowych programów wsparcia dla przedsiębiorców.

 

Korzystając z usług biura rachunkowego Onesta możecie być pewni, że księgowość prowadzona jest rzetelnie, z dbałością o każdą nawet najmniejszą cyfrę.