Ubezpieczenia dla firm i pracowników

4

Majątek firmy i OC

Wspieramy duże korporacje, małe i średnie firmy oraz gospodarstwa rolne. Ubezpieczamy ich majątek i dbamy o pracowników. Pomagamy także w trudnych sytuacjach związanych z wykonywaniem zawodu.

Pojazdy
i transport

Zapewniamy ochronę pojazdów, ich kierowców oraz pasażerów pojazdów. Ponadto mamy ubezpieczenia dla firm transportowych oraz firm, które przewożą własne towary.

Majątek
 

Zależy nam na tym, aby każdy biznes – ten duży i ten mały – rozwijał się bez przeszkód. Dlatego przygotowaliśmy kompleksowe ubezpieczenia firmowego majątku.

Odpowiedzialność
cywilna

Wiele zawodów wymaga szczególnej ochrony. Zapewniają ją nasze ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Dzięki nim wypłacimy odszkodowanie tym, którym wyrządzisz szkodę w następstwie swojej pracy.

Agrobiznes

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to ciężka praca i stawianie czoła wielu przeciwnościom. Nasze ubezpieczenia chronią Ciebie i Twoich bliskich oraz Twój majątek – w tym uprawy i zwierzęta.

3

Życie i zdrowie pracowników

✓ Zyskaj przewagę konkurencyjną na rynku pracy.
✓ Zaoferuj pracownikom ochronę ubezpieczeniową.
✓ Zapewnij im i sobie wsparcie w trudnych sytuacjach (np. w chorobie, po wypadku czy w razie śmierci osoby bliskiej).
✓ Zadbaj także o profilaktykę zdrowia.

Jako przedsiębiorca prowadzący mikro przedsiębiorstwo wiesz, że od Ciebie czy Twojego pracownika zależy powodzenie w biznesie. Dlatego zadbaj o wsparcie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.Ludzie to najważniejszy kapitał firmy. Dzięki naszej ofercie możesz zapewnić swoim pracownikom m.in. ochronę życia, opiekę medyczną i dofinansowanie do zakupu leków na receptę. Oferujemy ubezpieczenia „szyte na miarę”, dopasowane do potrzeb firmy. Poznaj ofertę standardową, a w razie potrzeby skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami