Ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny

2

Majątek, podróże, OC

Dbamy nie tylko o Twój dom, ale o cały Twój majątek. Chronimy także Ciebie i Twoje zdrowie. Dajemy wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas podróży – w Polsce i za granicą. Możesz na nas polegać, jeśli Ty lub Twoi bliscy niechcący wyrządzicie szkodę innej osobie.

Pojazdy
OC, AC, Assistance

Ubezpieczamy Twoje pojazdy, np. samochód czy motocykl. Zapewniamy też wsparcie Tobie i Twoim bliskim w wielu trudnych sytuacjach na drodze lub po wypadku.

Dom
i mieszkanie

Dbamy nie tylko o miejsce, w którym mieszkasz, ale także o Ciebie i Twoich bliskich – Wasze zdrowie i Wasz spokój.

Podróże
 

Wspieramy Cię w razie nieoczekiwanych problemów podczas wyjazdów turystycznych w Polsce i za granicą. Pomagamy po wypadku i w chorobie.

Odpowiedzialność
cywilna

Jeśli Ty lub Twoi bliscy niechcący wyrządzicie szkodę innej osobie, wówczas otrzyma ona od nas odszkodowanie. Ty nie poniesiesz żadnych kosztów.

1

Życie i zdrowie

Obejmujemy ochroną życie i zdrowie – Twoje i Twoich bliskich. Pomagamy np. po wypadku i w chorobie. Zapewniamy Twojej rodzinie wsparcie finansowe w ważnych i trudnych chwilach.

Ochrona dla Ciebie
i Twoich bliskich

Zapewniamy ochronę życia Twojego i Twoich najbliższych. Z naszymi ubezpieczeniami zyskasz poczucie bezpieczeństwa, a Twoi najbliżsi wsparcie finansowe, jeśli Ciebie zabraknie.

Ochrona
zdrowia

Zapewniamy pomoc w razie choroby i poważnych problemów zdrowotnych. Oferujemy m.in. wsparcie finansowe, dofinansowanie do zakupu leków oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Ochrona
po wypadku

Nikt nie jest w stanie przewidzieć wypadku. Możesz jednak zapewnić sobie pomoc, dzięki której po wypadku szybciej wrócisz do zdrowia.

Ochrona dla
Twojego dziecka

Pomagamy Ci zadbać o zdrowie, edukację i bezpieczeństwo finansowe Twojego dziecka. Zapewniamy pomoc w razie np. wypadku lub choroby dziecka.

Opieka medyczna
na codzień

Z nami zadbasz o swoje zdrowie korzystając z usług prywatnych placówek medycznych. Zapewniamy konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i rehabilitację.

Skontaktuj się z nami